Тимчасове призупинення діяльності закладу дошкільної освіти під час воєнного стану Відповідно до Указів Президента України від 24 лютого 2022 року №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», від 14 березня 2022 року № 133/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», листа Міністерства освіти і науки України від 25.02.2022 No1/3276-22 «Про організацію освітнього процесу», з метою збереження життя і здоров'я учасників освітнього процесу, припиняється освітній процес у закладі дошкільної освіти.

Шановні батьки!

На період воєнного стану у нашому садочку організовано освітній процес у дистанційному режимі. Запрошуємо всіх приєднатися до дистанційного навчання, де ви зможете ознайомитися з рекомендаціями, порадами, побачити елементи освітньої діяльності з дітьми та ін.

Дякуємо за увагу, бережіть себе та свої сім'ї!

В нашому дитячому садочку систематично проводиться просвітницька робота з батьками і педагогами щодо дотримання конституційних прав і свобод дітей. Знайомимо і дітей з їх правами в доступному для малюків обсязі.
Теми лекцій для батьків: "Права Дітей-інвалідів", "Охорона дитинства", "Право на освіту", "Право на відпочинок", "Ні-насильству", "Діти і війна"
Кiлькiсть переглядiв: 1941